Sitemizde şuan toplam 2328 film bulunmaktadır.

Kahraman Köpek Jock Türkçe Dublaj izle

0
( Yüksek Kalite )

Kahraman Köpek Jock izle
Senaryo: Jim Cox, Percy Fitzpatrick, Andrew Gibbs
Yapımcı: Miles Japhet
Yapım yılı: 2011
Ülkesi: ABD
Süre: 89 Dak.
Orjinal isim: Jock

Animasyon Filmleri kategorisindeki Kahraman Köpek Jock filmi imdb.com da 0.0 puan almayı başarabilmiş. Konusuna şöyle bir bakacak olursak; Animasyon  ve  aile  filmi olan  bu filmde;  genç bir adam ile onun en yakın arkadaşı  ‘Jock’ adındaki  sevimli  ve korkusuz  bir köpeğin  hayat dolu hikayesi anlatılmaktadır.
 
Filmin hikayesi, Güney Afrika’nın şehirden uzak bölgelerinde ve 1880’lerde  altına hücum  zamanında geçiyor. Jock,  sarsılmaz   sadakatin, karşılıksız sevginin ve  bu iki  hayat arkadaşının heyecan dolu  maceralarının üzerine yoğunlaşıyor.
 
 
Bir dizi   hayat dersi  ve  deneyim sürecince ,  ‘Jock’  ailenin yerinde duramayan  bücürü, sevilen ve güvenilen bir yoldaş,  cesur  bir maceraperesttir.  Bir süre sonra Jock, kendine  güvenmenin  ve  sözünü yerine getirmenin  yaşayan simgesi haline gelecektir.
 
 
 
‘Jock’ ölümden döner, arkadaşlıklar kurar ve  Fitz’e emsalsiz sadakatini gösterir. Ailenin en küçüğü olan ‘Jock’ için   hiçbir şey kolay  değildir.   ‘Jock’ , annesinin ve Jess’ in öğütleri ve sevgisiyle   inatçılığı ve cesareti öğrenir.
 
 
Baba’nın  ( hayvanlarla  konuşabilme gücü olan ruhani lider )  ilham verici öğütleri sayesinde ise  Jock,  şefkat ve anlayışı öğrenir.
 
 
Filmde  hikaye  hayvanların  gözünden anlatılır. İlk olarak 1909’da yayımlanan klasik bir çocuk romanı olan  “Jock of the Bushveld” den esinlenilen bu  filmde,   küçük izleyiciler,   sadakat,  dostluk, affetme, sözünü yerine getirme ve  hayatın önemi gibi dersleri anlayabileceklerdir. 89 Dak. sürecek olan film Duncan Macneillie tarafından yönetilmiştir. Filmin senaryo yazarı ise Jim Cox, Percy Fitzpatrick, Andrew Gibbs.

572 views
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

venom izle deadpool 2 izle alfa kurt izle Bumblebee izle aquaman izle muhafız izle