Sitemizde şuan toplam 2328 film bulunmaktadır.

Mutlu Aile Defteri Türkçe Dublaj izle

0
( Yüksek Kalite )

IMDB puanı: 6.7
Vizyona tarihi: 08 Şubat 2013
Oyuncular: Binnur Kaya, Büşra Pekin, Tuncel Kurtiz, İlker Aksum, Öner Erkan
Senaryo: Ali Demirel, Volkan Sümbül, Emre Özdür
Yapımcı: Timur Savcı
Yapım yılı: 2013
Ülkesi: Türkiye
Süre: 94 Dak.
Mutlu Aile Defteri izle

Dram Filmleri, Komedi Filmleri kategorisindeki Mutlu Aile Defteri filmi imdb.com da 6.7 puan almayı başarabilmiş. Konusuna şöyle bir bakacak olursak; Sert ve otoriter bir mizaca sahip Emekli Albay Yıldırım Taşyumruk günün birinde damdan düşer. Bu olay yıllar önce kendisinden koşa koşa kaçmış olan evlatlarını yeniden aynı çatı altında buluşturur. Yıldırım Bey artık daha güçlü, daha hızlı ve daha öfkelidir. Ve çocuklarının sakladığı sırları ortaya çıkarmakta kararlıdır. Çocukları ise yalanlarını sürdürmeye çalışırken her geçen gün daha da köşeye sıkışmaktadır. Kafası gittikçe karışan Yıldırım bey, yalanların, dolanların hangisi kime ait bir süre sonra ayırt edemez olur.
Aslında önemli olan ise, en sonunda bu beş benzemez insanın tekrar aile olmayı başarıp Mutlu Aile Defteri’nde yer alıp alamayacaklarıdır?
Bu film, o çatı altında yaşanacakların komik ve sevgi dolu hikayesidir. 94 Dak. sürecek olan film Nihat Durak tarafından yönetilmiştir. Filmin senaryo yazarı ise Ali Demirel, Volkan Sümbül, Emre Özdür.

838 views
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

venom izle deadpool 2 izle alfa kurt izle Bumblebee izle aquaman izle muhafız izle